powiat    Gmina

                                                          KLEMBÓW

 

 

Wczytuję...

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!

Witamy wszystkich, którzy szukają dla siebie rozrywki w postaci ligi szóstek organizowanej w weekendy. Bardzo dobrze trafiliście, bo produkt który Wam oferujemy, to będzie najwyższa półka!

SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!

Czujnik StatSports to urządzenie, które sprawi, że będziecie czerpali jeszcze więcej radości z uczestnictwa w Strefie 6. Ten innowacyjny zestaw składa się z systemu monitorującego, kamizelki …

STATYSTYKI! Nasza mocna strona.

Każdy z nas lubi sprawdzać swoje osiągnięcia boiskowe. Dzięki temu staram się jeszcze bardziej a na każdy mecz przyjeżdżamy z chęcią, a nie z obowiązku.

TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

Przed każdym meczem piłkarskim transmitowanym w telewizji widzimy grafikę z ustawieniem danego zespołu. Zainspirowani tym faktem chcielibyśmy Wam pomóc w opracowaniu taktyki na Wasze kolejne spo…

RUSZAMY! Takiej ligi jeszcze nie było!
SPRAWDŹ SWOJE MOŻLIWOŚCI!
STATYSTYKI! Nasza mocna strona.
TAKTYKA! Warto wybrać odpowiednią

RUSZAMY! TO BĘDZIE NOWA JAKOŚĆ!

23
Lut

Witamy wszystkich, którzy szukają dla siebie rozrywki w postaci ligi szóstek organizowanej w weekendy. Bardzo dobrze trafiliście, bo produkt który Wam oferujemy, to będzie najwyższa półka! 

Tak jak widzicie, nasza strona dopiero się tworzy. Jest jeszcze bardzo dużo miejsc pustych, niewykorzystanych lub takich, które kojarzą się z innymi rozgrywkami. Ale spokojnie. Na start rozgrywek, który przewidywany jest na 29 marca, wszystko będzie śmigało idealnie. To będzie najlepszy serwis internetowy w naszej okolicy. Napakowany statystykami, zdjęciami, informacjami i nie tylko. Już dziś możecie w wielu miejscach zobaczyć, jaki nasza strona ma potencjał, aczkolwiek stworzyć stronę a ją aktualizować i prowadzić tak jak trzeba, to czasami dwie różne kwestie. My chcemy, by ten serwis żył każdego dnia, by codziennie pojawiały się tutaj nowe, świeże i wiarygodne informacje, które sprawią, że będziecie tutaj zaglądali nie tylko po to, by sprawdzić wynik jakiegoś spotkania. Taki jest nasz plan, a ponieważ znacie nas z organizacji Nocnej Ligi Halowej czy Futboligi, to wiecie że słów na wiatr nie rzucamy. 

Jak to wszystko będzie wyglądało? Przede wszystkim - jesteśmy dopiero na etapie wymyślania nazwy dla rozgrywek. Gdy dojdziemy w tej kwestii do kompromisu, przyjdzie czas na logo rozgrywek, a potem na zmianę adresu www, albowiem strona na której się obecnie znajdujcie jest testową. Wszystko co tutaj zrobimy, przeniesiemy potem pod właściwy adres. Potem wiadomo - profil na Facebooku, kanał na YT a następnie creme de la creme tych zmagań, czyli początek piłkarskiej rywalizacji.

Zakłady, że uda się skompletować 10 drużyn. To pozwoli nam rozegrać 9 kolejek a nie wykluczamy, że będzie też Puchar Ligi, co sprawi, że już w pierwszym sezonie dostaniecie okazję na skompletowanie najbardziej prestiżowego dubletu z możliwych - czyli mistrzostwa Ligi i zdobycia Pucharu. Wpisowe będzie wynosiło prawdopodobnie 999 zł - na pewno nie więcej. W tej cenie oferujemy wam rzetelność, profesjonalizm, uczciwość, dobrych sędziów, obecność osób koordynujących w trakcie spotkań, ale to oczywiście nie wszystko. Już na starcie zapewniamy Wam również: 

- na bieżąco aktualizowaną stronę www i profil na FB
- zapowiedzi i opisy meczów
- starannie prowadzone statystyki
- obszerne podsumowania
- profile indywidualne ze zdjęciami
- zdjęcia drużynowe

- projekt i wykonanie logotypów drużynowych
- relacje w lokalnych gazetach i mediach społecznościowych

- darmową wodę
- muzykę w trakcie spotkań

- wywiady z zawodnikami
- ligę typerów z nagrodami
- pomiary prędkości czy przebiegniętego dystansu!

- vouchery do lokalnych restauracji
- vouchery dla kina

- cotygodniowe zestawienia TOP 6
- Puchar Ligi w cenie! (opcjonalnie)

To oczywiście nie wszystko, ale wiadomo - w pierwszym sezonie, choćby ze względu na ograniczone możliwości budżetowe nie na wszystko będziemy sobie mogli pozwolić. Na pewno jednak nagramy kilka materiałów video, zwłaszcza że w naszej komórce organizacyjnej nie zabraknie osób, które dobrze czują się przed kamerą. Czujecie się przekonani? A może potrzebujecie jeszcze odpowiedzi na jakiekolwiek pytania? Jeżeli tak, to dzwońcie pod numer 501-162-400 (Robert) lub piszcie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

dodaj komentarz

Nocna Liga

Statystyki kolejki

  Wybierz kolejkę:
  1 1

  I LIGA

  Testowa kolejka
  Bad Boysi
  Bad Boysi
  PKS Elektro
  PKS Elektro
  Coco Jambo
  Coco Jambo
  Chłopaki do wzięcia
  Chłopaki do...
  Joga Bonito
  Joga Bonito
  Duczki
  Duczki
  T&D Nauka Jazdy
  T&D Nauka...
  Copa FC
  Copa FC
  No Name
  No Name
  Wola Rasztowska
  Wola...